sazcenter

طراحی و بهینه سازی سایت سازسنتر

قالب اختصاصی و بهینه شده به همراه وردپرس و ووکامرس

سایت سازسنتر با سابقه ای چند ساله به فروشگاهی اختصاصی برای فروش آلات موسیقی طراحی شده بود. ترکیب رنگ سازمانی این شرکت قرمز و کرم در نظر گرفته شد.

پس از سال ها فعالیت، قالب اولیه سایت این شرکت درگیر بک لینک ها و در نهایت ویروس های سروری سنگینی شد. زمانی که ما را به ایشان معرفی کردند، به خاطر بار زیاد روی سرور به خاطر حمله ddos، توسط هاستینگ مربوطه بلاک شده بودند.

در این حمله که به ddos معروف است، بار و ترافیک ناگهانی زیادی روی یک سرور ریخته می شود. به طوری که سخت افزاری دچار کمبود منابع شده و دچار مشکلاتی شود.

سایت یک ماهی دان(اصطلاحی معادل غیر فعال) شده بود، تا اینکه به مرور توانستیم کمی به وضع آن سر و سامان دهیم. ابتدا جلو حملات ddos را گرفتیم و…

راه طولانی ای طی کردیم، تا اینکه در ماه های اخیر مدیر شرکت سازسنتر تیر خلاص را زده، و یک قالب نو، با دیتابیسی نو سفارش دادند.

قالب فوق که توسط دکه طراح طراحی شد، به مرور تکمیل خواهد شد. اما چیزی که در این بین مهم است، افتخاری است که دکه طراح بابت اعتماد و اطمینان سازسنتر به خود می کند.

قالب فعلی سازسنتر با تکنولوژی های زیر طراحی گردیده است:

html5

css3

php7.2

تحت وردپرس نسخه اخر، و ووکامرس با اندکی تغییرات!

سرعت سایت با وجود سنگینی دیتابیس و محصولات بسیار زیاد آن، به طور میانگین 6 ثانیه رسیده است.

و روی یک هاست ابری مخصوص که توان بازدید های زیاد سایت را داشته باشد.

در مرحله بعدی می خواهیم بهینه سازی های مربوط به سئو را نیز روی سایت انجام داده، و با ارتقای سئو سایت سازسنتر کار خود را نهایی کنیم.

ما را به دوستانتان در شبکه های اجتماعی معرفی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست
طراحی